FESTIWAL KARIERY 2024

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w FESTIWALU KARIERY, który odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu.

plakat_mini

Program wydarzenia jest bardzo interesujący i różnorodny, a w nim trzy debaty, wykład FILIPA DĘBOWSKIEGO, który podejmie temat szeroko pojętej higieny cyfrowej i spotkanie z gwiazdą wydarzenia – KRZYSZTOFEM SKIBĄ, który poprowadzi wykład motywacyjny.

Ponadto, na stoiskach wystawienniczych, nasi goście zaprezentują szeroką ofertę aktywności wspierających rozwój talentu, zainteresowań i pasji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak prosimy o zarejestrowanie się poprzez formularz rejestracyjny dostępny po zeskanowaniu kodu QR.

QR

Uczestnictwo grup zorganizowanych jest możliwe po zgłoszeniu pod numerem telefonu 77 44 16 677.

Proszę śledzić wydarzenie na FB (facebook.com/WUPwOPOLU).

Poniżej szczegółowy program Festiwalu i plakat.

Jak możemy pomóc?

Daj nam znać, jeśli masz pytanie, chcesz zostawić komentarz lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat…

festiwalkariery_plakat_JPEG

logotypy

parter

I piętro

8.30 – 14.00 Zapraszamy do zwiedzenia stoisk wystawienniczych
9.00 – 9.15 Rozpoczęcie wydarzenia
9.30 – 10.30 Debata

”Inspiracje cyberświata.
O nowych technologiach i ich bezpieczeństwie”

1. Anna Krawiec – Sadłowska – Capgemini

2. Marcin Szymanek – Park Naukowo – Technologiczny, UO

3. Tomasz Stec – WSB Merito

4. Piotr Moroch – WUP Rzeszów

Debata

„Zawody medyczne zza kulis”

1. Tomasz Porażko – dr hab. n. med.,
prof. UO, kierownik Oddziału Nefrologii
i Stacji Dializ Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu

2. Aleksandra Tkaczuk – pielęgniarka, menedżerka zdrowia, Szpital Wojewódzki w Opolu

3. Magdalena Lis – studentka medycyny UO

4. Robert Czochara – ratownik medyczny

11.00 – 12.00 Wykład

„Nie daj się złapać w sieć! Jak się rozwijać w czasach hejtu i mediów społecznościowych?”

Filip Dębowski – Fundacja Instytut Cyfrowego Obywatelstwa, autor podcastu „Dobry Przodek”

Debata

„Zawodowe horyzonty humanisty”

1. Anna Jaszczyk – dyrektor operacyjny