Strefa Poradnictwa Zawodowego

Strefa poradnictwa zawodowego to miejsce, w którym poznasz swój potencjał zawodowy, określisz ścieżkę kształcenia czy przygotujesz się na rozmowę z pracodawcą.

Wraz z doradcą zawodowym określisz swoje kompetencje zawodowe i poszerzysz swoje umiejętności z zakresu rozwoju osobistego.

Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na spotkanie z doradcą.

„Nic w życiu nie przychodzi samo. Nie wystarczy w coś wierzyć; trzeba mieć siłę pokonywać przeszkody i walczyć.”, Golda Meir

Rozmowy indywidualne

Podczas indywidualnego spotkania z doradcą możesz wypełnić testy i kwestionariusze, które pomogą ci w poznaniu zainteresowań zawodowych oraz kompetencji. Możesz porozmawiać o zmianie zawodu czy sposobach poszukiwania pracy.

Jeśli utraciłeś zatrudnienie, wraz z doradcą przejdziesz przez cały proces reakcji na stratę pracy, aż do rozmowy kwalifikacyjnej.

A być może planujesz założyć działalność gospodarczą, ale nie jesteś pewien, czy się do tego nadajesz?

Umów się na spotkanie z doradcą zawodowym, a pomożemy Ci rozwinąć twój potencjał zawodowy i zainspirujemy Cię do aktywności zawodowej.

Warsztaty i spotkania grupowe

Jeśli potrzebujesz podnieść swoje umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej lub asertywności, chcesz nauczyć się jak radzić sobie ze stresem, poćwiczyć rozmowę kwalifikacyjną – to warsztaty są dla Ciebie.

Zapoznaj się z ofertą warsztatów i zapisz się przez Kalendarz lub telefonicznie.

Jak możemy pomóc?

Daj nam znać, jeśli masz pytanie, chcesz zostawić komentarz lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat…