Nasz zespół

Ewelina Urbańczyk

Pracę na stanowisku doradcy zawodowego rozpoczęła  w 1999 roku współtworząc opolskie CIiPKZ. Od 4 lat kieruje zespołem doradców w tymże Centrum.  Przez lata pracy zdobyła bogate doświadczenie jako doradca zawodowy oraz jako trener (szkoleniowiec). Ukończyła studia podyplomowe z doradztwa zawodowego oraz z zarządzania kadrami. Ciągle pogłębia swoją wiedzę w trakcie szkoleń. Realizuje szereg projektów, również tych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.  Lubi pracę z drugim człowiekiem. Miłośniczka zwierząt, lubiąca relaks z książką.

Ewa Baryliszyn

Doradca zawodowy z dwudziestoletnim stażem w zawodzie. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Opolskim i studia podyplomowe z doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Uczestniczyła w wielu szkoleniach wzbogacających wiedzę i kompetencje zawodowe. Poza pracą stricte doradczą, która daje jej ogrom satysfakcji, zajmuje się w urzędzie organizacją wydarzeń promujących, szeroko pojęty, rozwój kariery. Ta aktywność umożliwia jej współpracę z wieloma specjalistami i powszechnie znanymi osobami. Współpracuje z Aresztem Śledczym w Opolu i współrealizuje projekty finansowane z funduszy europejskich.
Niemal od urodzenia przejawia wielką miłość do sztuki, szczególnie muzyki, którą to miłość pielęgnuje i rozwija do dziś.

Małgorzata Kaczmarek

Od 20 lat pracuje jako doradca zawodowy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Opolu. Absolwentka Filologii Polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Opolu. Prowadzi poradnictwo indywidualne i grupowe dla osób bezrobotnych oraz szkoli kadrę powiatowych urzędów pracy.  Pracuje jako doradca przy projektach finansowanych ze środków unijnych. Prywatnie domator i miłośnik kwiatów.

Magdalena Roik – Nazimek

Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu doradztwa zawodowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Od 12 lat pomaga podejmować decyzje zawodowe i edukacyjne klientom Centrum. Prowadzi też warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji miękkich. Zaangażowana w realizację projektów finansowanych z Unii Europejskiej. „Po godzinach” instruktor nauki jazdy konnej i wielbicielka książek.

Jakub Racławicki

od 10 lat pracuje jako doradca zawodowy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Opolu. Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Opolskim. Prowadzi poradnictwo indywidualne i grupowe dla osób bezrobotnych oraz szkoli kadrę wojewódzkiego i powiatowych urzędów pracy. Jako psycholog ma możliwość wykorzystywania testów psychologicznych w diagnozowaniu problemów zawodowych. Pracuje przy kilku projektach finansowanych ze środków unijnych. Prywatnie „psiarz” i miłośnik gier planszowych.

Małgorzata Święcicka

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Opolu pracuje od 13 lat. Obecnie jako doradca zawodowy – stażysta poznaje metody pracy stosowane w poradnictwie zawodowym i pracuje przy realizacji projektów unijnych po stronie projektodawcy. Wcześniej przez wiele lat, jako specjalista ds. programów, zajmowała się obsługą  programów i projektów unijnych ze strony instytucji pośredniczącej. W wolnych chwilach czyta, fotografuje i robi na drutach.

Jak możemy pomóc?

Daj nam znać, jeśli masz pytanie, chcesz zostawić komentarz lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat…